Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

30 listopad 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Elżbieta Łomozik

Warsztaty profilaktyczne

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnim czasie w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne.

22 i 25 października zajęcia dotyczące uzależnień poprowadził pan Andrzej Morajda, ratownik medyczny, który dzieląc się własnym doświadczeniem, opowiadał o próbach ratowania życia młodych ludzi po zażyciu dopalaczy i innych środków odurzających. 18, 19 i 20 listopada mieliśmy okazję spotkać się z panem Krzysztofem Piersą - specjalistą w dziedzinie uzależnień od elektroniki. Prowadzący już od pierwszego zdania zainteresował młodzież, mówiąc: "Spokojnie...nie jestem natchnionym terapeutą krzyczącym: Wyłącz ten komputer i idź na dwór!". W niezwykle ciekawy sposób tłumaczył, jak niesamowita, ale jednocześnie niebezpieczna może być cyfrowa rozrywka. Dziękujemy Panom za rzetelną wiedzę przekazaną w ciekawy sposób.

Galeria

Czytany 143 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 30 listopad 2021 19:43

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.