Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

25 styczeń 2022 Dział: Aktualności Napisane przez  Dominik Strugała, Joanna Antecka

Podróż marzeń do Namibii

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Taką podróż pamięta się całe życie! Uczeń klasy 3 an naszego liceum – Dominik Strugała wziął udział w projekcie Africa Camp realizowanym przez Fundację Make a Change i spędził kilkanaście niesamowitych dni  w Namibii – państwie leżącym w południowo-zachodniej Afryce  nad Oceanem Atlantyckim.

Celem projektu Africa Camp było stworzenie przyjaznego środowiska dla ludzi i zwierząt poprzez budowę ogrodzenia, który miał chronić i zabezpieczać studnie, z których mogą korzystać zarówno ludzie jak i słonie, które traktowane są w tym państwie jako skarb narodowy. Udział w tego typu projektach umożliwia również kontakt z dziką przyrodą oraz jest okazją do poznania tamtejszej ludności.

Zachęcamy do przejrzenia pięknych zdjęć z tamtego niezwykłego miejsca.

Czytany 296 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 25 styczeń 2022 19:07

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.