Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

14 marzec 2022 Dział: Projekty Napisane przez  Anna Rzędkowska

Kurs lutowanie w chłodnictwie metodą 912

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 26.02.2022 r. Odbył się w naszej szkole kurs dla nauczycieli „Lutowanie w chłodnictwie metodą 912”. Został on zrealizowany w ramach projektu „Kształcimy zawodowców – odpowiadamy na realne zapotrzebowanie rynku pracy”.

Celem kursu było uzyskanie uprawnień zawodowych słuchaczy poprzez nabycie wiedzy teoretycznej z zakresu technik spajania materiałów, elektrotechniki, materiałoznawstwa, zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy przy procesach lutowania płomieniowego oraz praktycznych umiejętności obsługi palników do lutowania i wykonywania połączeń lutowanych na miękko i twardo. Zapraszamy do zobaczenia zdjęć.

Koszt wszystkich kursów zawodowych będzie współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 11.2.3. Wsparcie szkolnictwa zawodowego. Głównym celem projektu jest wzrost zatrudnienia wśród absolwentów naszej szkoły.

Czytany 191 razy
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 marzec 2022 18:16
Więcej w tej kategorii: « Kurs SEP

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.