Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

20 marzec 2022 Dział: Biblioteka online Napisane przez  Monika Mazur, Joanna Mrzyk

Wykład otwarty w nowoczesnej czytelni ZSO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

8 marca 2022r. w czytelni odbył się wykład otwarty, który wygłosił Dominik Strugała, uczeń klasy 3an. Tematem prelekcji była działalność wolontariuszy w Namibii - kraju w południowo-zachodniej Afryce.

Dominik opowiedział o projekcie „Africa Camp” oraz przedstawił wiele ciekawych informacji o Namibii. Odpowiedział też na kilka pytań, m.in. jak można znaleźć podobny projekt, ile godzin trwała podróż czy też jakie przygody spotkały go w trakcie wyjazdu.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a słuchacze na chwilę mogli przenieść się do Afryki. Dominik pokazał również ciekawą prezentację z autorskimi zdjęciami, które wykonał w ramach projektu. Prelekcja stała się także okazją, by promować również książki podróżnicze znajdujące się w zasobach szkolnej biblioteki, wśród których szczególnie teraz polecamy te o Czarnym Lądzie.

Zapraszamy do korzystania zarówno z zasobów szkolnej biblioteki jak i nowo wyposażonej czytelni.

Czytany 2599 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.