Rada rodziców

Wysokość składki

Na przestrzeni ostatnich lat, Rada Rodziców ZSO okazała nieocenioną pomoc naszej szkole. Stworzyła dodatkowe miejsce do wypoczynku podczas przerw, fundując fotele w strefie nauki i rewalidacji. Rodzice zasponsorowali także nowoczesny monitor w tej sali dzięki czemu mogą się tam odbywać zajęcia. Klasy medyczne otrzymały nowoczesne pomoce dydaktyczne.

W ubiegłym roku szkolnym dzięki ogromnej pomocy Rady Rodziców wyremontowaliśmy szkolną stołówkę dokonując swoistej metamorfozy tego miejsca. W tym roku szkolnym chcielibyśmy dokończyć realizację tej inwestycji - zakup nowych mebli i przebudowa miejsca do wydawania obiadów. Bardzo liczymy na Państwa wsparcie.

Składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 70 zł.

Wpłat można dokonywać:

• u skarbnika Rady Rodziców,
  • u skarbnika danej klasy,
  • na konto Rady Rodziców.
    04 8447 0005 0009 2483 2000 0014
    (w tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę).