Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

24 maj 2018 Dział: Projekty Napisane przez  Joanna Grzyb

Zajęcia z języka angielskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Każdy jest geniuszem, ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia”. Nie każdy z nas jest uzdolniony jednocześnie matematycznie i językowo.

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego w ramach projektu „Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla siebie” umożliwiają uczniom, którzy mają zdolności akurat w innych dziedzinach niż język angielski, lepsze zrozumienie materiału przerabianego na lekcjach. Zajęcia te obejmują zagadnienia związane zarówno z gramatyką, jak i słownictwem. Ponadto, uczniowie mają możliwość w bardzo małej grupie ćwiczyć umiejętności takie jak pisanie, czy mówienie. Wszystkie te zadania ułatwiają nam zakupione w ramach projektu pomoce dydaktyczne.

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 październik 2018 18:03

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.