Przedmioty rozszerzone

10 marzec 2023 Dział: Rekrutacja Napisane przez  Anna Józwik

Przedmioty rozszerzone

Realizujesz własną indywidualną ścieżkę kształcenia!

W naszym liceum ogólnokształcącym wyboru przedmiotów rozszerzonych dokonasz pod koniec pierwszego półrocza klasy pierwszej, a więc od momentu rekrutacji masz jeszcze kilka miesięcy, aby dobrze się zastanowić i podjąć właściwą decyzję, która wpłynie na Twoją przyszłość. Wyjątek stanowią klasy informatyczna i medyczna (3 przedmioty rozszerzone zostały przypisane do tych klas).

Zachęcamy do przejrzenia zakładek poświęconych różnym przedmiotom rozszerzonym! Życzymy przyjemnej lektury!

Strzałka

Jedna szkoła - wiele możliwości

Sam wybierasz przedmioty, które chcesz realizować w zakresie rozszerzonym. Wyjątek stanowią klasy informatyczna i medyczna (3 przedmioty rozszerzone zostały przypisane do tych klas).

Sprawdź poniżej możliwości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Ostatnio zmieniany sobota, 11 marzec 2023 11:10