Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

26 październik 2018 Dział: Projekty Napisane przez  Bożena Szłapa

Zaproszenie do składania ofert

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

(Postępowanie nie podlega przepisom ustawy prawo zamówień publicznych). Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia pn.: „Wyposażenie do pracowni logistyki”.

Zakup wyposażenia jest dokonywany w ramach projektu pn.: „Kariera i Kompetencje – zwiększanie dopasowania systemu kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy w oparciu o Sieć K2 w subregionie centralnym województwa śląskiego” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytany 2749 razy
Ostatnio zmieniany piątek, 26 październik 2018 16:57

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.