Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

07 listopad 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Elżbieta Łomozik

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym roku po raz pierwszy nasi uczniowie wystartowali w rozgrywkach Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, podczas których zespoły (od 2 do 4 osób) pod opieką nauczyciela, podejmują decyzje dotyczące lokowania kapitału w różnego rodzaju instrumenty finansowe.

SIGG to projekt edukacyjny organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych i Fundację GPW. Celem projektu jest edukacja ekonomiczna młodzieży w zakresie mechanizmów działania rynku kapitałowego oraz giełdy. Odważnymi pionierkami, które od 2 listopada uczestniczą w I etapie gry, są uczennice klasy 3A: Karolina Janiszewska i Patrycja Cabak. Gratulujemy dziewczynom odwagi i trzymamy kciuki za sukces w pomnażaniu kapitału!

Czytany 1428 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany niedziela, 07 listopad 2021 11:39

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.