Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

25 listopad 2022 Dział: Konkursy Napisane przez  Małgorzata Rokowska

Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach społecznych edycja 2022/2023

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

22 listopada odbyła się po raz kolejny w naszej szkole Olimpiada ZUS. Organizatorem Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych, a jej celem jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Do olimpiady przystąpili uczniowie klas 3an, 3bn oraz 2lr, którzy wcześniej realizowali program edukacyjny "Lekcje z ZUS". Uczestnicy w ciągu 30 minut rozwiązywali test, składający się z 20 pytań jednokrotnego wyboru.

Spośród 27 uczestników największą liczbę punktów uzyskali: Natalia Hawełka, Mateusz Blinda (oboje z 2lr) oraz Jakub Tokarczyk (3an). Uczniowie ci mają szansę reprezentować ZSO Pawłowice w II etapie Olimpiady, ale o tym zadecyduje Komitet Wojewódzki.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kwalifikacji do II etapu.

Czytany 277 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.