Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2020

wtorek, 29 wrzesień 2020 15:13

Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy

Zarządzenie Wójta Gminy Pawłowice ws. wyborów do Młodzieżowej Rady Gminy.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 28 wrzesień 2020 15:26

Klasy na poligonie

W poniedziałek, 21 września 2020 r. odbyły się zajęcia zintegrowane klas mundurowych oraz klasy medycznej. W poligonie wzięło udział 51 uczniów oraz 4 nauczycieli. Organizatorem manewrów był pan pułkownik Ireneusz Zalasa, współprowadzącymi nauczycielami oraz opiekunami byli: pani Marzena Skorupa, pani Bożena Kusak-Krosny oraz pan Grzegorz Pisarek.

Dział: Aktualności
czwartek, 10 wrzesień 2020 13:58

Spotkania wychowawców z rodzicami

Spotkania wychowawców z rodzicami klas planowane są 15.09.2020 r. od godz. 17.30 wg poniższego harmonogramu:

Dział: Aktualności

W trosce o stałe podnoszenie jakości kształcenia zawodowego szkoła zaprenumerowała na rok nowe czasopismo branżowe, w którym można znaleźć najbardziej aktualne informacje na temat nowoczesnych rozwiązań w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji, nowatorskich ekologicznych projektów dotyczących ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Są już dostępne trzy pierwsze numery. Zapraszamy do korzystania w czytelni.

Dział: Aktualności

Jak co roku zapraszamy do korzystania z bogatych zasobów szkolnej biblioteki. Z pewnością wielu z Was będzie chciało przeczytać lekturę lub jakieś dobre czytadło. Jednak, by było co wypożyczać prosimy, by w ciągu najbliższych dwóch tygodni zwrócić do biblioteki szkolnej książki i czasopisma wypożyczone w ubiegłym roku szkolnym. W zamian oferujemy kolejne książki już czekające na półkach na czytelników.

Dział: Aktualności
środa, 02 wrzesień 2020 16:37

Kiermasz używanych podręczników

W dniach 3 - 10 września 2020 roku w bibliotece na długiej przerwie odbywać będzie się szkolny kiermasz używanych podręczników, w ramach którego uczniowie ZSO będą mogli sprzedać i zakupić podręczniki obowiązujące w nowym roku szkolnym. Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa do sprzedaży na szkolnym kiermaszu nie wolno przeznaczać podręczników pochodzących od osób chorych na COVID- 19 i objętych kwarantanną. Bibliotekarze nie pośredniczą w sprzedaży książek.

Dział: Aktualności
wtorek, 01 wrzesień 2020 18:46

Zawodowo do egzaminu!

Ogłoszone 31 sierpnia 2020 r. wyniki czerwcowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie dowodzą wysokiej jakości kształcenia i świetnego przygotowania zawodowego uczniów Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach.

Dział: Aktualności

Beneficjent i instytucja realizująca projekt: Urząd Gminy Pawłowice, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach

Dział: Projekty
wtorek, 01 wrzesień 2020 15:39

Informacja o wydawaniu świadectw i dyplomów

Świadectwa i dyplomy absolwentom są wydawane w godzinach pracy sekretariatu. Świadectwa uczniom kl. IV AL. i IV CK wydają wychowawcy klas.

Dział: Aktualności

Egzamin maturalny w terminie poprawkowym w 2020 r. – informacja dla zdających.

Dział: Aktualności

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.