Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

01 grudzień 2019 Dział: Zapowiedzi wydarzeń Napisane przez  Monika Mazur

Co słychać w bibliotece?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za nami październik, który od wielu już lat obchodzony jest jako Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w kolejnej edycji szkolnego konkursu organizowanego w ramach tego święta.

Tym razem pytania konkursowe dotyczyły literatury, poszukiwania informacji i historii bibliotek oraz pisma. Miło nam ogłosić, że zwycięzcami tegorocznej edycji są:

  • I miejsce – Kaja Kusak z kl. Ibn,
  • II miejsce - Paulina Majka z kl. IVAL,
  • III miejsce - Sebastian Domin z kl. II TGE.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Nagrody zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.

W listopadzie natomiast bierzemy udział w akcji czytelniczej „Czytaj.pl”. W szkole rozwieszone są żółte plakaty z kodem QR, z których można pobrać za darmo audiobooki. Zachęcamy również do czytania, oprócz lektur obowiązkowych, literatury pięknej w ramach propozycji: „Lektury na długie jesienne wieczory”.

Czytany 953 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.