Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

11 październik 2022 Dział: Aktualności Napisane przez  Martyna Grajkowska

Lekcje z ZUS

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 października rozpoczęliśmy kolejną edycję programu „Lekcje z ZUS”. Tym razem w projekcie uczestniczą klasy 3an i 3bn. Tegoroczna edycja rozpoczęła się prelekcją, którą poprowadziła zaprzyjaźnioną już z naszą szkołą Pani Mirosława Piekorz - przedstawicielka oddziału ZUS w Tychach.

Nasz gość przybliżył uczniom wizerunek instytucji, jaką jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Na ciekawych przykładach młodzież miała okazję przekonać się jak ważnym ogniwem jest ZUS w polskim systemie ubezpieczeń społecznych.

Uczestnicy projektu jak zwykle otrzymali ciekawie opracowane materiały ćwiczeniowe, z których będą korzystać podczas realizacji kolejnych lekcji w ramach programu

Czytany 947 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.