Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

30 styczeń 2024 Dział: Aktualności Napisane przez  Elżbieta Łomozik

Bezpieczne Ferie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na terenie województwa śląskiego co roku w okresie zimowym prowadzona jest akcja pod hasłem „Bezpieczne Ferie”. Akcja kierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, kadry pedagogicznej, opiekunów półkolonii, rodziców i opiekunów oraz ogółu społeczeństwa.

Przedsięwzięcie służy zapewnieniu jej adresatom bezpiecznego i zdrowego wypoczynku w okresie zimowym. W tym okresie, pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, prowadzą działania edukacyjne na turnusach wypoczynkowych (kolonie, półkolonie, zimowiska, obozy).

Galeria

Czytany 609 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 30 styczeń 2024 09:18

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.