Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

01 listopad 2023 Dział: Aktualności Napisane przez  Elżbieta Łomozik

Zajęcia z native speakerem w ZSO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od tego roku szkolnego w naszej szkole uczą się już trzy klasy dwujęzyczne. Wszystkie bardzo cenią sobie zajęcia komunikacyjne z Jimem McCarthym - native speakerem z Irlandii. Na zajęciach panuje pozytywna atmosfera i dużo dobrego humoru. Co tydzień uczniowie ćwiczą mówienie z wykorzystaniem gier i ćwiczeń komunikacyjnych.

Kontakt z oryginalnym brzmieniem języka angielskiego oraz brak możliwości używania języka polskiego pozwalają im kształcić płynność językową, prawidłową wymowę i intonację, a także strategie językowe, dzięki którym z łatwością poradzą sobie w każdej sytuacji, w której będą mieli problem ze znalezieniem odpowiedniego słówka.

Od listopada również grupa chętnych uczniów pozostałych klas raz w tygodniu będzie szlifować język angielski z native speakerem!

Czytany 565 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany środa, 01 listopad 2023 18:23

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.